Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Miałeś chamie złoty róg

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pod znieczuleniem Covida-19, ściągają nam z tyłka ostatnie gacie!

 

Show must go on, czyli miałeś chamie złoty róg

 

 

  Określenie „scena polityczna”, używane przez różnych publicystów na opisanie polskiego światka polityków i biurokratów, jest wyjątkowo trafne! Czymże bowiem jest scena? Scena to miejsce w teatrze, na którym aktorzy grają napisane dla nich role, w sposób określony przez reżysera.

Jednego dnia aktor wciela się w rolę króla, w drugim dniu gra jakiegoś złoczyńcę, szeryfa, czy policjanta. Współczesna teatralna widownia doskonale zdaje sobie sprawę, że ogląda na scenie  fikcję: aktor grający króla nie jest przecież prawdziwym królem, zaś grający gestapowca nie jest prawdziwym  gestapowcem, on tylko udaje, że jest tym albo tamtym.

Ale nie zawsze tak było. Zwożeni do teatrów- tuż po wojnie- widzowie „z awansu społecznego” często brali teatralną fikcję za rzeczywistość, i nie raz i nie dwa chcieli wymierzyć sprawiedliwość aktorowi grającego esesmana, czy jakiegoś burżuazyjnego krwiopijcę!

  Polska „scena polityczna” niczym nie różni się od tej teatralnej. Jeden aktor gra na niej premiera, drugi prezydenta, jeszcze inni jakiś ministrów, sekretarzy i podsekretarzy stanu, dyrektorów generalnych i zwyczajnych, marszałków, wojewodów, itp, itd. Wszyscy oni- jak to aktorzy- nadymają się, stroją różne dygnitarskie miny, coś tam bełkoczą do mikrofonów i mizdrzą się do kamer, pyskują jeden na drugiego i skaczą sobie do oczu gdy ich filmuje telewizja ...ale tak naprawdę cała ta teatralna trupa, tylko gra role napisane dla nich przez scenarzystę, który zza kulis przedstawieniem reżyseruje!

  Polski teatr polityczny rozpoczął swoją działalność przy tak zwanym „okrągłym stole”. Wynajęci przez pana Kiszczaka aktorzy udający „opozycję demokratyczną”, (w rzeczywistości tajni agenci SB i Wojskowych Służb Informacyjnych), odegrali  dość wiarygodnie spektakl dla gawiedzi mający ją przekonać, że oto komuniści - ot tak sobie -oddają władzę....demokratom.

Ponieważ z jakiś powodów na utrzymaniu takiej iluzji faktycznym władcom Polski (czyli globalnej mafiiżydowskiej) nadal zależy, więc przedstawienie trwa w najlepsze, zaś gawiedź bierze fikcję za rzeczywistość i nawet włącza się spontanicznie do teatralnej szopki, skacząc do oczy albo „PIS-dzielcom” (jeśli jest to gawiedź wykształcona i z wielkich miast), albo PO-jebańcom” (jeśli gawiedź reprezentuje moherów ze wsi i miasteczek), podobnie jak teatromani ze społecznego awansu tuż po wojnie chcieli spuścić wpierdol aktorom grającym rolę różnych typków spod ciemnej gwiazdy.

  W tym czasie gdy ogłupiała publika emocjonuje się tandetnymi szopkami odgrywanymi na scenie politycznej przez przeróżnych obwiesi, reżyserzy tej tandety uwijają się jak w ukropie ...w szatni, plądrując płaszcze pozostawione przez widzów.

Gdy już spektakl dobiegnie końca i publika uda się do szatni, ze zdumieniem odkryje, że ktoś im dmuchnął płaszcze, marynarki, futra i kożuchy. Co poniektórzy gdy spojrzą w lustra odkryją, że w czasie spektaklu gdy oni gwizdali na PIS-dzielców lub PO-jebańców,  jakiś złodziejaszek pościągał  im portki, litościwie pozostawiając ich w samych tylko gaciach!

I dopiero wówczas polska gawiedź uświadomi sobie, że specjalnie przygotowany dla nich spektakl teatralny pod tytułem „ PIS-dzielce naparzają PO-jebańcow, albo odwrotnie”, to tylko teatralna, tandetna szopka, zaś prawdziwe jest tylko to, że oto stoją wszyscy z gołymi dupami, ograbieni ze wszystkiego!!

Jak podał Narodowy Bank Polski, rzeczywiste, sumaryczne zadłużenie polskiego państwa wynosi już....16 bilionów złotych!

 Szanowny polski kmiocie, PIS-dzielcu, PO-jebańcu, bądź niezrzeszony: już stoisz z gołą dupą tylko jeszcze tego nie zauważyłeś, zamroczony propagandą sączoną w mediach od rana do wieczora, ogłupiony i otumaniony w teatrze politycznych złudzeń!!!

Teraz jesteś okradany z resztek swojego majątku, (ściągają ci ostatnie  gacie) "znieczulony"  Covidem-19. Gdy znieczulenie minie, pozostanie ci jeno sznur, jeśli wcześniej  nie zepchną cię do dołu z wapnem!!

 

Anthony Ivanowitz

17.12.2020r.

www.pospoliteruszenie.org

 

KOMENTARZE

 • autor
  rozumiem z tego , że szanowny jest innej narodowości , a tutaj na polskim portalu tak sobie coś tam w stylu wicie , rozumicie , wescie , zróbcie itd ?
 • a
  W krótkim czasie, jeśli nie będzie odblokowania, nastąpi seria bankructw.
  A Morawiecki zaprasza obcy kapitał do inwestowania.
  Będzie tak samo jak za Balcerowicza. Te "inwestycje" - to będzie kupowanie bankrutów.

  A covid - będzie trwał do ostatniego polskiego przedsiębiorstwa.
 • Autor 5*****
  Gdy znieczulenie minie, pozostanie ci jeno sznur, jeśli wcześniej nie zepchną cię do dołu z wapnem!!

  Scena to miejsce w teatrze, na którym aktorzy grają napisane dla nich role, w sposób określony przez reżysera.

  A ja naiwny, nie wierzyłem aktorowi Wujcowi w 1980 roku, że zostanie ministrem.
 • Obóz koncetracyjny bez drutu koczastego
  .
  i to zorganizowany globalnie, jest naszym udziałem. Należy dodać, że jak przystało na zbrodnię, nie ma żadnych podstaw medycznych czy prawnych, aby wydawać zakazy, jakie rządy krajów globalnego imperum w ramach operacji "Pandemia" wydały i na mieszkańcach pod groźbą wysokich kar wymusiły.

  Pilni konfidenci Covid-19, donoszący do władz na swych współziomków, czy zatrudnieni siepacze w policji czy wojsku nie zdają sobie sprawy z tego, że także obsługa krematoriów prędzej czy później trafi do gazu.

  Białoruś jest jedynym krajem, który nie chciał wziąć udziału w operacji "Pandemia", to orgnizatorzy wysłali tam swych agentów, aby zrobili rozróbę.
  patrz:
  "30 Wrz 2020 o 15:45
  Globalny totalitaryzm"

  - https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2020/08/26/korzenie-i-cele-pandemii-klimat-migrant-i-wirus-3-zadla-hegemona-cz-1/comment-page-1/#comment-1049

  Czy nie jest to genialne, nakłonić ludność do samouwięzienia i przy okazji obrabować ją ze wszystkiego ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Skowyt-19

  Ale bez kompleksów, operację "Pandemia" przygotwały latami think tanks, zatrudnijące śmietankę umysłową, a więc wysoka fachowość jest zrozumiała, społeczeństwa na dole nie dysponują takimi możliwościami, jak choćby przeprowadzenie symulacji w rodzaju "Event 201".

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  A zresztę od osobników watresowanych przez NSZZ "S" a dziś przez wywiad USA w osobie Google, Pejszbuk, Twitter i.t.p. niewiele można oczekiwać, to są już tylko zombie.
 • Ten róg to nam
  odebrano przy pierwszym rozbiorze w 1772 roku. Potem tylko przemyślnie mordowano a majątki przejmowano - niejednokrotnie z nazwiskami.
  Wniosek?
  Teraz możemy mówić o większym lub mniejszym - w zależności od daty - przerobieniu nas na szatańskie odchody.
 • @Laznik 14:40:27
  W związku z informacją o narodowej kwarantannie oraz godzinie policyjnej w Sylwestra informuję: nie mam ob.owiazku słuchać jakiegoś Niedzielskiego, ja tego pana nie znam, w ogóle mnie nie interesuje kto to jest, nie głosowałem na niego, on sobie może rozkazywać co najwyżej swoim myszom jeśli jego kot się na to zgodzi.

  Oburzająca jest koncepcja ferii z TVP!!!! Pomijając zamknięte przychodnie i ograniczenie dostępu do podstawowych usług medycznych.
 • @Anthony Ivanowitz
  Czy będzie wojna domowa? Czy w końcu ktoś rozgoni tą całą bandę POPisdzielców?
 • Czy na pewno Kiszczak?
  Panie Anthony, nie przesadza Pan z tą omnipotencją gen. Kiszczaka? Kiszczak był reżyserem spektaklu pod tytułem "Zmiana władzy w Polsce", ale na zasadach, panujących w amerykańskiej kinematografii. Tam "bogiem' jest producent. On wykłada kasę swoją lub inwestorów i decyduje o scenariuszu, obsadzie i reżyserze. Kiszczak miał dużo atutów, więc otrzymał i wykonał swoją "pracę", pewnie za gwarancję bezpieczeństwa dla ekipy Jaruzelskiego. Kto był "producentem" tego co się działo w Polsce w latach osiemdziesiątych nie muszę chyba Panu tłumaczyć. Ekipa Jaruzelskiego nie miała szans utrzymania się u władzy, bo nie miała kontroli nad gospodarką. Pętla zadłużenia zagranicznego, uzależnienie technologiczne od zachodu skutkujące wrażliwością na sankcje spowodowało sytuację bez wyjścia. Rockefeller jako jeden z inwestorów wydarzeń w Polsce z pewnością pouczył Jaruzelskiego komu ma przekazać władzę w Polsce na spotkaniu w Nowym Jorku. Dlatego tak wielu "korzennych" było w Magdalence. To, że byli na liście płac SB nie miało znaczenia, ważniejsze było namaszczenie decydentów zza oceanu.
 • @goat "Czy będzie wojna domowa?" - Oczywiście! Pod nazwą III WŚ. Dokładnie według planu Pike/Mazzini - Plan 3 wojen światowych.
  .

  https://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm


  http://m.neon24.pl/6fa273b3f0902eca7780c6971e3d240b,0,0.png
  Bogumił Boguchwał
 • Kto był "producentem" ?
  .
  na to pytanie odpwiada @Jabo 23:04:56 dość przekonywująco a nawet wskazuje na jednego "Rockefeller jako jeden z inwestorów", występujący jako inwestor (chodzi o klan R.) niejednokrotnie w tym globalnym imperium, w którym USA pełniły jedynie funkcje policyjne, o imperium parę uwag:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Ale wróćmy do klanu R., jest także "inwestorem" klasy ptoduktów o nazwie "medycyna rockefellerowska", którego jedną z pierwszych inwestycji, chyba nawet pierwszą, było "planowanie rodziny", ten produkt został masowo przyjęty zarówno na Zachodzie jak i na wschodzie, w ChRL przybrał on formę rodziny z jednym dzieckiem. "planowanie rodziny" ma na celu redukcję populacji ludzkiej, zostały w tym celu opracowane dwie terapie: na Zachodzie pigułka, na Wschodzie skrobanka, będące podstawą "rockefellerowskiej medycyny reprodukcji".

  Inny produkt to "szczepienia", które wg. pana Gatesa rokują nieco wyższą efektywność:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  naturalnie wspierane przez "rockefellerowską medycynę reprodukcji".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930