Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

O szkodliwości noszenia masek raz jeszcze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O szkodliwości noszenia masek na twarzy napisano tomy prac naukowych.

O szkodliwosci masek raz jeszcze.

 

 

O szkodliwości noszenia masek na twarzy napisano tomy prac naukowych.Ja sam napisałem takich artykułów kilka.

 1. http://pospoliteruszenie.org/Anestezjolodzy.html

 2. http://pospoliteruszenie.org/do%20kowidian.html

 3. http://pospoliteruszenie.org/Maseczkowe%20ludobojstwo.html

 4. http://pospoliteruszenie.org/Toksyczne%20maseczki.html

 

Noszenie masek jest w 100% skuteczną metodą na nabawienie się różnych chorób (głównie układu oddechowego) oraz skrócenie sobie życia o kilka lat!

Przypomnijmy jakie czynniki decydują o toksyczności masek:

 • niedotlenienie organizmu

 • zatrucie się wydychanym dwutlenkiem węgla

 • wdychaniem własnych wyziewów, pełnych wirusów, bakterii, grzybów i pleśni.

 • wdychaniem gromadzących się na zewnętrznej powierzchni maski grzybów, pleśni, bakterii i wirusów.

 • uczulenia skórne i choroby jamy ustnej i zębów

Osoby które używają masek kilkanaście minut dziennie, uważają, że przy tak krótkim czasie kontaktu z maską, nie może ona im zaszkodzić!

Mieliby oni rację, gdyby maski zmieniali co 15 minut i po tym czasie zużyte wyrzucali.

Tak jednak nie jest! Jedna maska służy miesiącami i co najwyżej jest prana, co tylko paradoksalnie pogarsza sytuację! Dlaczego?

Maski wykonuj się albo z włóknin albo z tkanin. Jak produkuje się włókniny? Cieniutkie nici o średnicy setnych milimetra (poliestrowe, polietylenowe, lub polipropylenowe) tnie się na odcinki o długości od 0,5mm do kilku milimetrów, uzyskując z nich „sieczkę”. Ta sieczka jest rozkładana na równym podłożu (taśmie) i jest sklejona albo za pomocą kleju albo za pomocą temperatury. Tak uzyskuje się włókninę, strukturę podobną do tkaniny.

Tkaniny produkowane są z nici elementarnych w procesie tkania na maszynach zwanych krosnami.

 

Zarówno włóknina jak i tkanina zachowują spójność (trzymają się kupy) tylko przez krótki czas. Po iluś praniach czy użytkowaniach nitki elementarne zaczynają się wykruszać, co łatwo zaobserwować oglądają tkaninę czy włókninę pod lupą. Zaczynają z niej wystawać pojedyncze niteczki.

Przy produkcji odzieży nie ma to istotnego znaczenia, lecz przy produkcji masek na twarz poprzez które oddycha człowiek, uwalniające się z czasem nitki, stanowią śmiertelne zagrożenie!

Z każdym wdechem człowiek infekuje swoje płuca krótkimi „szpileczkami”, które wbijają się w ten narząd. Akurat ten proces jest bardzo dobrze poznany naukowo, przy okazji badań nad wpływem azbestu na zdrowie ludzi Azbest używano masowo w XX wieku w przemyśle oraz do ociepleń w budownictwie. Gdy okazało się, że azbest (szpileczki azbestu wbijające się w płuca) powoduje raka płuc (zwany azbestozą), jego produkcja została zabroniona!

Maski nie zmieniane tygodniami czy miesiącami zaczynają „gubić” włókna elementarne, które z każdym wdechem dostają się do płuc! Im częściej maska jest prana, tym więcej „gubi” włókien elementarnych.

Ile takich „zgubionych” przez maskę włókienek może dostać się do naszych płuc, jeśli używamy ją tylko 10 minut codziennie?

Załóżmy, że każdy wdech odbywa się co 2 sekundy. W czasie 10 minut wykonany 300 wdechów. Jeśli przyjąć, że z każdym wdechem zaciągniemy do płuc tylko jedną „szpileczkę”, to po 10 minutach tych „szpileczek” będziemy mieli w płucach już 300.

Azbestoza (rak płuc) rozwija się powoli, jak szybko będzie się rozwijał rak płuc ( i czy w ogóle się rozwinie?) spowodowany nie nitkami azbestu lecz nitkami poliestrowymi, polietylenowymi, czy z polipropylenu?

Tego nikt nie wie nikt tego nie badał!

Z całą pewnością „zawalenie” płuc paprochami uwalniającymi się z masek nikomu na zdrowie nie wyjdzie.

W połączeniu z innymi zagrożeniami płynącymi z noszenia maseczek, możemy śmiało przyjąć, że są one instrumentem wpędzenia ludzi w przeróżne choroby, które zdziesiątkują nas w perspektywie kilku lat!

 

 

Anthony Ivanowitz

15.12.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

KOMENTARZE

 • Autor 5*
  DK
  _______

  Czy maseczka może sprzyjać powstawaniu próchnicy? - https://kobieta.interia.pl/zdrowie/news-czy-maseczka-moze-sprzyjac-powstawaniu-prochnicy,nId,4900713#iwa_source=special
 • byłem ostatnio w beskidzkim kurorcie
  gdybym nie ubrał maski, na pewno udusiłbym się smogiem
 • 5*
  Drogi Autorze, porzućmy bezowocną walkę z covidem!
  Zajmijmy się realnym zaghrożeniem:

  pandemia: reset 2021.

  Jakieś propozycje?

  :)

  Pozdrawiam

  PS. Już! szpikują nas obrazami wkłuć igielnych (Kurski 24h/dobę), pomijając zamaskowane "przemówienia" ministra zdrowia co jakiś czas.
 • @
  Od kiedy oficjele przyznali że wirusy covida rozprzestrzeniają się głównie drogą arerozolową to łatwo samemu przetestować tę drogę aby mieć wyobrażenie czy te najpopularniejsze maski szmaciane i tzw chirurgiczne aerozole zatrzymują. A więc dokonajmy "aromatyzowania" naszego wydechu dymem z papierosa. Czyli zaciągnijmy się dymem, nałóżmy maseczkę i wypuśćmy następnie ten dym razem z wydychanym powietrzem. Okaże się że w pomieszczeniach zamkniętych wszędzie będzie czuć ten dym; im bliżej palącego tym intesywniejszy - większe stężenie. Taką mniej więcej ochronę stanowią zwykłe maseczki przed wirusami. Jedyne przed czym chronią to większe cząsteczki wydzielane przy mówieniu, kasłaniu i kichaniu.
 • @Nibiru 16:30:19
  Nibiru, zwracam się do PAna z uprzejmą prośbą, proszę olać wirusy, one nas nie zabiją, zabije nas RE SET!

  Yyy to co teraz robimy? Halo odbiór, Ziemia do Nibiru...

  :)
 • @JimA 16:38:16
  Roger that, Ziemia.
  Metod zabijania jest bez liku. Zarówno reset jak i wirusy mogą nas zabić. Ale z tego co think tanki zbliżone do NWO bębnią od dziesięcioleci, to priorytetem dla osiągnięcia tzw. zrównoważonego rozwoju jest zmniejszenie populacji. Reset cokolwiek miałoby to oznaczać kojarzy się najbardziej z umorzeniem długów. A te długi to raczej wszyscy mają u grandzierzy. Czy zatem sami dobrowolnie pozbawią się pieniędzy i odsetek od nich, które pożyczyli całemu światu i skrupulatnie nadal pożyczają pod zastaw i księgują?
  Tak więc niech Ziemia weźmie i powyższe pod rozwagę.
  Over
 • @Nibiru 16:50:53
  Over , tu JimA, Over
  Metod y zabijania się nie zmieniają od wieków, ale wirusy są mniej szkodliwe/zabójcze niż odgórnie zaplanowane, na lata naprzód, resety. Nawet kosmiczny ejakulat słonecznej materii nie będzie tak zabójczy jak ci garncarze, co pod zastaw pożyczają i księgują.

  Czy zatem sami dobrowolnie pozbawią się, a tego to nie wiem, ale zaczynam podejrzewać, że nie dość, że robili nas w bambuko to jeszcze wiedzą coś więcej. Otóż zaczynają się pojawiać, niestworzone!, niewiarygodne wręcz! historie o kosmitach!.

  Powiem Panu, w ciula nas robią i to paskudnie.

  nie wiem czy tym wszystkim nie pieprznąć...

  https://images91.fotosik.pl/452/9c176fb1b6cf135dgen.jpg
 • @Nibiru 16:50:53
  Roger.
 • "O szkodliwości noszenia masek..."
  Gdyby nie szkodziły - to niby po co czarci pomiot kazałby ludziom nosić te namordniki pod groźbą dotkliwych kar?
  Wniosek?
  Logika a zwłaszcza ta elementarna - nikogo jeszcze nie wyprowadziła w pole.
 • @demonkracja 18:16:00
  Witaj.
  Dzieci diabła nie cierpią na nas patrzyć, nas słuchać... zaklajstrowali nam paszczę. Przeszkadzamy im i konkretnie mają zamiar nas zresetować. obraz dzień po będzie wyglądał tak:


  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/img/276/43/2764328_0:0:3000:1620_1000x541_80_0_0_8c54bd89df21e17d5ccb297709a78bcb.jpg
 • @JimA 17:56:54
  Trudno siedzieć i czekać na następne posunięcia wroga, skoro już zaczął ostateczną ofensywę bez żadnych proxy działań. Jest już cała lista poszlak (bo profesjonaliści dowodów to raczej nie zostawiają), które świadczą że jesteśmy przedmiotem globalnej operacji zmierzającej do pozbawienia nas wszystkiego co mamy najcenniejszego. Chyba tylko przez pragmatyzm nie rozprzestrzenili zamiast covida czegoś naprawdę zjadliwego, jakiejś hybrydy eboli, aidsa i zapalenia opon mózgowych; bo wirusy projektuje i składa się obecnie z kawałków RNA jak z klocków lego. W obecnej sytuacji tylko wojsko ma środki aby się temu podstępnemu wrogowi postawić i go pokonać w paru sprytnych ruchach. Z tym że zacząć powinna armia USA, która to dysponuje też laboratoriami genetycznymi. Za armią USA pójdą armie innych krajów a za nimi cywile. A czy koń na zdjęciu ma sugerować, że robią nas w konia :-)
 • @Nibiru 19:35:17
  :)

  " Chyba tylko przez pragmatyzm nie rozprzestrzenili zamiast covida czegoś naprawdę zjadliwego, jakiejś hybrydy eboli, aidsa i zapalenia opon mózgowych; bo wirusy projektuje i składa się obecnie z kawałków RNA jak z klocków lego."...

  masz rację, choć nie wierzę w żaden ichni pragmatyzm, co do reszty... nie dowodzę armią usa więc nie wiem co zrobi :/!

  nic, tylko chciałem zwrócić uwagę na to, że gdy armia usa zacznie strzelać, atakować i "bronić" to już może być, mówiąc kolokwialnie" dawno po ptokach!

  " Za armią USA pójdą armie innych krajów a za nimi cywile"-

  - no jak oblężenie mordoru... A my nie mamy tyle czasu! W naszym larpie ludzki czas się kończy.

  Koń, to nie koń tylko Bestia. Poznaj Bestię. Nibiru- Bestia, Bestia- Nibiru. Bestia występuje w pozie i stosownie do komentarza: nie wiem czy tym wszystkim nie pieprznąć?!

  Generalnie... gdy waliły się wieże ... to reszta świata jednak przetrwała... do dzisiaj, ALE... "dzieci diabła" naknuły chyba zbyt wiele.

  mam, chyba wiem jak Ci to pokazać:

  niestety, Nibiru, poległem! :/, nie znalazłem sensownego linka do Piratów i oka cyklonu, wiesz, te dwa statki... :) no... Wybacz. A co żem się lego naoglądał.... Starałem się.
 • x
  wiem, jest trochę po północy
  ale "gracze/wygrywacze" właśnie się budzą...

  Jutro jest dzień jak codzień.

  https://images89.fotosik.pl/454/33883e71d6b6e6ce.jpg
 • Do bycia ministrem /Szumowski, Niedzielski, etc../w tym kraju wystarczy zgolić pejsy i schować chałat do szafy.
  Nie ma obowiązku noszenia maseczek, jest jedynie obowiązek zasłaniania ust i nosa, absurd polega na tym, że zasłaniać usta i nos można np.: dłońmi, gazetą, papierem toaletowym, pończochą, klapą od sedesu albo nawet majtkami, jeśli ktoś dalej nie widzi w tym zamordystycznego absurdu to świadczy to wyłącznie o jego ilorazie inteligencji, albo wierze w magiczną moc brudnej ścierki na twarzy. Jest nadzieja na przebudzenie społeczeństwa z niewolniczego letargu, bo jedyne 10% lekarzy godzi się na wyszczepienie co wywoła precedens, w którym pozostała część społeczeństwa zgodzi się może w 1% na eksperyment depopulacyjny skorumpowanego Pfizera. Listopad to miesiąc najgłębszego upadku polskiej medycyny od czasów II wojny światowej. Z powodu braku należytej opieki nad chorymi i zastraszaniem chorych koronawirusem, skokowo, co tydzień umiera na liczne choroby o 1000 osób więcej niż w listopadzie 2019 i latach wcześniejszych. Co tydzień minister "zdrowia" ma na rękach krew tysiąca pozostawionych samym sobie. Nawet nie zalecił, żeby lekarze przynajmniej spróbowali skontaktować się z chorymi, czy nie potrzebują pomocy, skoro od kilku miesięcy nie byli na kontroli. Ten rząd zaczyna mordować ludzi brakiem pomysłu na zarządzanie ochroną zdrowia. Minister zdrowia ma coś wspólnego ze zdrowiem czy tylko z masonerią? Tytuł taki a zachowanie dyktatora który widzi tylko swoje urojenia i cele które mu podsuną z góry. Gdy na tego politycznego prostytuta z UW Niedzielskiego nikt nie głosował w wyborach do parlamentu gdyż on nawet nie startował. To nasuwa mi się pytanie czy przysługuje mu immunitet taki sam jaki przysługuje parlamentarzystom ? A jeżeli nie to czy to oznacza, że niezadowolony z jego "pracy" suweren może poszczuć go psem, obić mu ryja kijem i zrzucić ze schodów jak polityczną kurwę należy potraktować? Pytam z ciekawości.
 • @kula Lis 69 07:51:58
  Dokładnie! Co się z nami, Polakami stało, że taka ilość durniów tego, co się dzieje wokół (nich), nie dostrzega?! Nawet w gronie niby-inteligentnych ludzi słyszę zapewnienia, że chcą się szczepić, bo lubią podróżować. Nie mówiąc, że w domu chodzą w namordnikach. Ręce opadają. Taki jeden przespał na kanapie w maseczce pół meczu, który oglądaliśmy razem! Kapnąłem się (był półmrok), jak zrobili przerwę. Padł z niedotlenienia, to oczywiste. A ten sen to miał "dla zdrowia" jak ch...!!! Jak mu opowiedziałem, że statystycznie chirurdzy umierają o 3 lata wcześniej niz inni lekarze, a anestezjolodzy (bo maski noszą dłużej) o 3 lata prędzej niż ci pierwsi, to oczy rozdziawił. Może coś do tego udręczonego, niedotlenionego mózgu dotarło, nie wiem. Więcej tam w odwiedziny po sąsiedzku nie pójdę.
 • @kula Lis 69 07:51:58
  Stopień tego absurdu jest porażający. Spójrz, wirus działa bezobjawowo, rządy wszystkich państw są skorumpowane, ludzie całej planety zostali aresztowani, a za chwilę każdy podpisze cyrograf na dwie dawki broni biologicznej. Przytłacza jacy absurd. To jest to co naprawdę splaszczy Ziemię.
 • @JimA 09:48:11
  Jimie a moze to ????

  https://youtu.be/jynQyMyS66A
 • @rowszan 09:57:22
  Alice in wonderland... I Kalifornia parano. Koncert mannamu w kinie Kijów osiemdziesiąty pierwszy rok , strajk okupacyjny na akademii muzycznej i performance Beresia... A matematyki uczył mnie Frydrych, profesor Frydrych. :)
  Ale z tym Sanomierzem to Ci wyszło!
  Ok. Idę do kozów.
 • @rowszan 09:57:22
  A może to? ;)

  https://www.youtube.com/watch?v=kVuSm0ibS_w&list=PLW20J2KsWXJ2LdwrP4W_GX6bWexDoeVWZ&index=3
 • Ot, znalazłem piękną ilustrację NAGŁEGO WZROSTU liczby zgonów w Polsce jesienią 2020
  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2020/10/Liczba-zgon%C3%B3w-Polsce-jesien-2020.jpg

  ciekawym, czy Administracja neon24 "przepuści" ten obrazek na swej stronie

  To komentarz do "bezobjawowego" pojawienia się mego tekstu na neonie wpisanego tam o godz. 20.00. Adres tego tekstu:
  https://zakop999pl.neon24.pl/post/159363,listopad-2020-najtragiczniejszy-miesiac-od-ii-wojny
 • Głupota do potęgi
  Polecam cofnąć się do czasów edukacji (dla przeciętnego użytkownika serwisu to pewnie średnio 30 lat wstecz) i się podszkolić z zakresu wiedzy o życiu i świecie. Powyższy bełkot wynikający z braku elementarniej wiedzy sieje dezinformacje (oczywiście każdy prosty człowiek rozumny jest w stanie w dzisiejszych czasach wpisać w googla tezy które są przedstawiane w poście i je w 2 minuty obalić).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930