Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Bezczelne i zuchwale są te kurwy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Antypolska szumowina wypłynęła na powierzchnię, dręcząc Polaków i upadlając ich z sadystyczną rozkoszą.


 

 

Bezczelne i zuchwałe są te kurwy, mawiał Dobry Wojak Szwejk z powieści Haska, mając zapewne na myśli (proroczo) członków senackiej komisji ds. zdrowia!

Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej, zapowiedział „przesłuchiwanie” lekarzy, którzy są sceptyczni co do szczepień.

Norbert Maliszewski, szef Centrum Analiz Strategicznych przy KPRM, zapowiedział już kampanię społeczną. Nie będzie ona oparta na argumentach naukowych, lecz „emocjonalnych”.

W sytuacji gdy w prasie angielskiej już na drugi dzień po szczepieniach pojawiają się informacje o pierwszych dwóch powikłaniach poszczepiennych (na zaszczepionych 100 osób), oraz po informacjach Daily Mail, które powołując się na źródło w Brytyjskiej Agencji ds. Żywności i Leków, podało, że czterech ochotników którzy przyjęli szczepionkę Pfizera doznało porażenia nerwów twarzy, gdy Szwajcaria nie dopuszcza na swój rynek żadnych szczepionek na kowida gdyż uważa je za potencjalnie niebezpieczne (więcej na ten temat tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Depopulacja%20nabiera%20tempa.html ), gdy w USA po szczepionkach Pfizer zmarły już dwie osoby, zaś młode osoby zaszczepione mają ciągłe silne bóle głowy - zuchwałe i bezczelne kurwy z polskich urzędów, grożą lekarzom i naukowcom przestrzegającym przed niesprawdzoną szczepionką, jakimiś „przesłuchaniami” (w domyśle utratą uprawnień do wykonywania zawodu lekarza). Takiej buty i arogancji nie przejawiali nawet wojskowi z powieści Jarosława Haska.

Dalej ta sama swołocz urzędnicza zapowiada narodową kampanię propagandową zachęcającą do szczepień, do której zamierza zaangażować jakiś celebrytów, szarpidrutów i wyjców disco polo!

Pytanie: jacy celebryci zgodzą się namawiać rodaków do szczepień wiedząc, że już nazajutrz po zaszczepieniu pierwszych 100 osób w Anglii, pojawiły się powikłania poszczepienne, Szwajcaria pogoniła producentów nie sprawdzonych szczepionek, zaś w USA 2 osoby zmarły po szczepionkach?

To też będą BEZCZELNE I ZUCHWAŁE KURWY i z pewnością się takie znajdą w dużej ilości!  Ale czy wyjdzie im to na zdrowie?

Jak mawiał jeden z polskich reżyserów: aktor jest od grania jak dupa od srania! Niby tak! Ale odgrywanie scenek w teatrze czy filmie jeszcze nikomu nie zaszkodziło, zaś namawianie ludzi do działań szkodzących ich zdrowiu a może i zagrażających ich życiu, to już jest przestępstwo kryminalne, za które można kiedyś „beknąć”!

Co zwycięży? Chęć skurwienia się i zarobienia ogromnych pieniędzy za udział w propagandowej szopce, poczucie przyzwoitości, czy też strach przed konsekwencjami w przyszłości za ogłupianie ludzi i zachęcanie ich do działań zagrażających ich zdrowiu?

Tego dowiemy się niebawem! Z całą pewnością ci celebryci którzy się skurwią dla pieniędzy, okryją się wieczną hańbą i pogardą ludzi których chcieli oszukać i narazić na szwank ich zdrowie i życie! To odrażające  prostytutki płci obojga!

Bezczelne i zuchwałe są te kurwy, plandemia kowida spowodowała, że cała ta antypolska szumowina wypłynęła na powierzchnię, dręcząc Polaków i upadlając ich z sadystyczną rozkoszą. Ci psychopatyczni przestępcy liczą, że skrajnie upodleni Polacy pobiegną zaszczepić się w nadziei, że tym sposobem uwolnią się od tyranii!

Wielu z nich uwolni się – na zawsze!


 

Anthony Ivanowitz

10.12.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

KOMENTARZE

 • Spisujmy tych bezczelnych łajdaków żydowskich i ich szabesgojów !
  Najlepiej na dyskietki nagrywać te kanalie żydowskie które gnoją Polaków codziennie ! ich kłamstwa i złodziejstwa wszelkie przewały na Polakach ! i tych celebrytów co to mają namawiać Polaków do szczepień spisywać !

  Lekarzy którzy nie przyjmują a pobierali składki też spisywać ! przyjdzie czas że tych żydowsko tak zwanych celebrytow ,polityków żydów szabes-goi , lekarzy się ROZLICZY !!! ZERO TOLERANCJI !!!  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • ...
  Pan @Anthony

  5*

  Oby sznura nie zabrakło. Bo drzew i latarni wystarczy…
  No i wcześniej trzeba będzie zablokować wszystkie drogi na „Zaleszczyki”…

  Liczę na to, że po rozpoczęciu szczepienia Goim („okolczykowani" już są kagańcami na pyskach), gdy wystąpią pierwsze masowe powikłania i zgony (a wystąpią), to trzoda się obudzi i w końcu zadziała mechanizm „ucieczka albo walka” a że uciec nie ma gdzie…

  Zastanawiam się tylko, co żydowscy zbrodniarze z demokratycznych (nie)rządów mają w związku z tym zaplanowane? Bo że mają, to nie mam wątpliwości. Covidowa hutzpa jest zbyt misternie i profesjonalnie zarządzana, żeby nagle miało się to „unym” zawalić.

  Jeśli masowe szczepienia rozpoczną się mniej więcej w tym samym czasie na świecie, to i bunt powinien pojawić się też we wszystkich krajach mniej więcej w tym samym czasie.
  Będą wszędzie strzelać do zbuntowanych?…
  Kto będzie strzelał? Wojsko i policja? Mają być zaszczepieni w pierwszej kolejności, więc u nich i ich rodzin też pojawią się powikłania i trupy spowodowane szczepieniem.
  Chyba że na początku bandyci w mundurach dostaną placebo, jakąś sól fizjologiczną?…

  A może wykorzystają drony?
  Bo że kryminaliści pójdą na całość, to nie mam wątpliwości.
  Zabrnęli już tak daleko w tunel bez powrotu, że i tak już jadą po bandzie.
  Do wyboru mają albo dalej brnąć w zbrodnię covidową albo szubienica i dół z wapnem. To i tak się dla "unych" skończy szubienicą, ale ile ludzi najpierw swoimi działaniami wymordują, to strach myśleć...
 • Nie ma trudności, aby przeprowadzić masową eutanazję
  .
  lekarze są gotowi a wzroce dobrze znane:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Paradygmat dzisiejszej medycy:

  "NIE LECZYć TYLKO SZCZEPIć !"

  a to wszystko pod skrzydłami wielkiego kapitału

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/marx-w-sluzbie-kapitalu/#Markscytat

  chodzi o te 300%.
 • ----------- już zabijają !
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/12/amerykanskie-media-ignoruja-dwa-zgony.html
 • @ninanonimowa 10:08:27
  Wymowny fragment z tekstu z powyższej linki:

  "Biorąc pod uwagę skutki poniesione przez te dwie już zmarłe osoby po wstrzyknięciu szczepionki, FDA podobno doszła do wniosku, że eksperymentalna szczepionka jest idealnie „wbudowana” w pozwolenie na użycie w nagłych wypadkach, co oznacza, że ​​agencja zamierza zatwierdzić szczepionkę niezależnie od tego.

  Według FDA zgony spowodowane szczepieniem COVID-19 są dowodem na to, że szczepionka „działa” i będzie traktowana jako taka, gdy agencja zatwierdzi interwencję medyczną „Operation Warp Speed”."
 • @Laznik 09:52:13
  "Księga Estery jest częścią chrześcijańskiego pisma świętego, czasami mam wrażenie, że wielu nie bardzo wie w co właściwie wierzy."-

  - po prostu niewielu czyta samodzielnie, wolą iść do kościoła i słuchać interpretacji. Ambona to takie "starożytne" media :)
 • 5*!
  Kolejny proces norymberski czy obejdzie się bez?
 • "Bezczelne i zuchwale są te kurwy"
  ------------------
  Po prostu oni są sobą - przestali dbać o pozory.
  Wniosek?
  Powyższe świadczy o tym, że kosmate mają wszystko dopięte na ostatni guzik. Proszę zauważyć, że Amerykanie są uzbrojeni a pomimo to - ichnie k*rwy są tak samo zuchwałe i bezczelne jak gdzie indziej. Ponadto taka karność V kolumn dzieci diabła - rządzących poszczególnymi krajami świata w odniesieniu do świrusowych restrykcji - przeraża. Przeraża!
  Ludzie na globie znajdują się w jakimś niewytłumaczalnym letargu w obliczu - kiedy kosmaty Ziemię chce uczynić jedna wielka rzeźnią. Rzeźnią!
 • @
  Od wczoraj w Kanadzie oficjalna narracja w temacie konieczności zaszczepienia się i potencjanych ograniczeń w życiu dla niezaszczepionych sporo zelżała. Nawet oficjele mikrobiolodzy zaczęli twierdzić, że nie wolno nikogo przymuszać do szczepienia, szczególnie w sytuacji gdy zakupione szczepionki nie były testowane na osobach z różnymi istniejącymi chorobami, jak alergie, układ krążenia, obniżona odporność z róznych względów, potencjalne interakcje z różnymi terapiami i lekami jakie ludzie chorzy otrzymują, niemożność dokładnego śledzenia wszelkich skutków nieporządanych ze względu na ilość osób szczepionych oraz uprzedzenie w ulotce szczepionki, że może wywołać już po krótkim czasie sporo rozmaitych nieprzyjemnych dolegliwości trwających nawet tydzień i dłużej; szczepiony nie będzie w stanie rozróżnić na czas i zgłosić czy efekt uboczny jest tym wkalkulowanym w szczepienie czy czymś zagrażającym zdrowiu i życiu. Poza tym w dzisiejszych czasach mało jest ludzi 100 zdrowych, każdy ma tam jakieś problemy ze zdrowiem i nie wiadomo jak te szczepionki (szczególnie ta z RNA) wpłyną na nie. A długoterminowe potencjalne konsekwencje są wogóle nieznane. Tak więc należy się liczyć z dużą liczbą niezaszczepionych z uwagi na powyższe zastrzeżenia; ograniczanie ich swobód czy uniemożliwienie leczenia u nich covida wywołanego brakiem zaszczepienia byłoby wbrew konstytucji i prawom człowieka.
  Z kolei jakiś indyjski oficjal dwa dni temu powiedział w TV, że ze względów logistycznych zaszczepienie u nich wszystkich obywateli trwałoby 27 lat, dlatego prosiłby o ewentualną pomoc innych krajów.
 • Rosyjską szczepionkę kupić, albo wyjechać do Rosji i tam się zaszczepić.
  Ciekawe, czy nasze władze by to respektowały????
  Czy nie na zasadzie że jest rosyjska?
 • Autor 5*
  Covidowe

  https://programwps.files.wordpress.com/2018/02/10437789_10204060546459235_3669955142255536864_n.jpg

  bez najmniejszych skrupułów i oficjalnie przyznają, że będą manipulować i terroryzować społeczeństwo.
  ____________

  Ironia losu – ?

  W związku z powyższym przypomniałem sobie, że cały czas, od dwóch już lat, wisi nade mną oskarżenie prokuratorskiego bandziora – prokuratury pod zarządem PiS-dzielców, niejakiego M.Młynarczyka, o propagowanie faszyzmu na stronie WPS.

  Może zastanawiają się jak mnie przeprosić, ale się wstydzą (?).
 • ...
  "Na spotkaniu “Komitetu doradczego ds. szczepionek i pokrewnych produktów biologicznych”, które odbyło się dnia 22 października 2020 r. zaprezentowana została prezentacja dr Steve’a Andersona “CBER Plany monitorowania COVID-19. Bezpieczeństwo i Skuteczność szczepionek”

  Dr Steve Anderson jest Dyrektorem MPP, Biura Biostatystyki i Epidemiologii, Centrum Oceny i Badań Biologicznych (CBER).

  Slajd 16 jego prezentacji zawiera „WERSJĘ ROBOCZĄ listy możliwych skutków zdarzeń niepożądanych” związanych z rychłym wprowadzeniem szczepionek COVID-19 podlegających nadzorowi bezpieczeństwa FDA.

  Lista ta zawiera 21 możliwych skutków ubocznych zagrażających życiu a także [mogących spowodować] śmierć.

  http://medycyna-komorkowa.com/wp-content/uploads/2020/12/152-768x545.png

  http://medycyna-komorkowa.com/szczepionki-przeciw-covid-19-262/
 • @Kmieć 16:09:36
  Widzę tu kolejny świetny banner! Wystarczy wydrukować i postawić, niekoniecznie przy autostradzie...
 • @JimA 16:35:55
  I jeszcze coś.
  Z szczególnymi pozdrowieniami dla @Oscara i @Interesariusza:

  http://medycyna-komorkowa.com/testy-szczepionek-covid-251/

  "„Szokujące, zapobieganie zakażeniu SARS-CoV-2 nie jest kryterium sukcesu w tych próbach szczepionek. Jedynym kryterium skutecznej szczepionki COVID-19 jest zmniejszenie OBJAWÓW WSPÓLNYCH dla COVID-19 i przeziębienia.”

  „Zapobieganie infekcjom musi być krytycznym punktem końcowym… Zapobieganie infekcjom nie jest kryterium sukcesu żadnej z tych szczepionek. W rzeczywistości wszystkie ich punkty końcowe wymagają potwierdzonych infekcji… szczepionki nie powinny zapobiegać infekcji, a jedynie modyfikować objawy zakażonych."

  -------------
  No! To chyba jasne, nie? Szczepionki na "covid", oprócz celu podstawowego, czyli zmniejszenia pogłowia Goim na planecie, będą "zwalczać" OBJAWY kataru! czyli przeziębienia...
  Do tej pory ludzkość leczyła się z kataru leżąc w łóżku przez tydzień, albo siedem dni...
 • @Nibiru 14:34:18
  Czy to są wiadomości z mediów głównego nurtu? Pytam, bo nie oglądam...

  27 lat teraz, a ludzi w Indiach przybywa w zastraszającym tempie. Czyli coronavirus forever.
 • @Lotna 23:44:43
  Tak, z CBC i CTV. Wygląda jakby zrobili krok do tyłu.
  PZDR
 • Ważny głos z ludu, Kmiecia
  .
  @Kmieć 16:09:36

  który przytacza najróżniejsze możliwe negatywne następstwa szczepionek, tym bardziej, że

  1.następstwa długoterminowe w ogóle nie mogły być przetestowane,

  2.interakcja z innymi medykamentami w ogóle nie została przetestowana

  Doświadczenie z Glyphosat poucza, że zastrzeżenia szkodliwości nie odgrywają przy tym żadnej roli, jeśli nacisk kapitału jest dostatecznie silny, o tym, że nacisk tzw. inwestorów jest ogromny, świadczy fakt, że inwestor szczepionek B. Gates kontaktował licznych administratorów ludności w ważniejszych krajach, aby nakłonić ich do szczepienia jego szczepionką, która ma czynić cuda, przynajmniej jeśli o depopulację chodzi:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  Trudno nie przyznać racji, że „Jak tylko człowiek osiągnie wiek 60-65 lat, żyje dłużej niż produkuje, i kosztuje społeczność (szczególnie społeczność finansistów) bardzo drogo ... Pomoc w uśmiercaniu (eutanazja) będzie istotnym instrumentem przyszłych społeczeństw, ..."

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Attali

  Znamiennym jest, że najbardziej schorowana grupa starców, zdecydowanie nieproduktywnych, powinna zostać poddana testowi działania szczepionki covid-19 w pierwszej kolejności, przed którą władze W.Brytani ostrzegają, że nie należy jej stosować u osób pobierających lekarstwa:

  - https://www.gov.uk/government/publications/regulatory-approval-of-pfizer-biontech-vaccine-for-covid-19/information-for-healthcare-professionals-on-pfizerbiontech-covid-19-vaccine

  , a starcy z reguły są ich masowymi konsumentami

  Oficjalna publikacja władz W. Brytanii: „This medicinal product does not have a UK marketing authorisation but has been given authorisation for temporary supply by the UK Department of Health and Social Care and the Medicines & Healthcare products Regulatory Agency for active immunization to prevent COVID-19 disease … In the absence of compatibility studies, this medicinal product must not be mixed with other medicinal products. ”
  (Ten produkt medyczny nie ma pozwolenia na dopuszczenie do obrotu w Wielkiej Brytanii, jednakże otrzymał pozwolenie na tymczasową dostawę przez brytyjski Departament Zdrowia i Opieki Społecznej oraz Agencję Regulacyjną ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej w celu czynnego uodpornienia przeciwko chorobie COVID-19 … Wobec braku badań wzajemnego oddziaływania z innymi lekami, tego produktu leczniczego nie wolno mieszać z innymi produktami leczniczymi. )
  Akurat takie osoby są jako pierwsze na celowniku zarządzających chorobami w społeczeństwie.
  Jeden sukces należy jednak zapisać na konto covid-19, wiele innych chorób praktycznie zniknęło jako przyczyna śmierci, n.p. grypa, wystarczy, że covid-19 towarzyszy innym chorobom i ludzie umierają jak muchy.
 • @Laznik 09:45:13
  //wiele innych chorób praktycznie zniknęło jako przyczyna śmierci, n.p. grypa, wystarczy, że covid-19 towarzyszy innym chorobom i ludzie umierają jak muchy.//

  To nie covid towarzyszy innym chorobom. Inne choroby - a w zasadzie nieszkodliwe dolegliwości - są jedynie WSPÓŁISTNIEJĄCE.
  Tako rzecze talmudyczna plandemiczna "medycyna".

  Ludzkość w krajach demokratycznych, i aspirujących do tego plugawego kryminalnego grona, została już ze wszystkich chorób uleczona.
  Został tylko covid, na którego na razie certyfikowana najwyższymi demokratycznymi standardami koszerności "naóka" nie ma lekarstwa, więc się go "leczy" namiotem tlenowym i respiratorem. Do skutku...
  Dlatego tyle ludzi na "covida" umiera.

  P.S. Ostatnio słyszałem, że trądzik młodzieńczy to powikłania po przebytym covidzie...
 • @Kmieć 09:56:55
  Respirator to dzisiejszy odpowiednik Pavulonu z czasów łódzkich "Łowców Skór".

  Dzisiaj "łowcy" działają w pełni legalnie w świetle demokratycznego "państwa prawa" (talmudycznego) i są zwolnieni z wszelkiej odpowiedzialności karnej za swe zbrodnie.
  Na razie. Do czasu.
  Drzewa rosną. A sznur się uplecie, jakby zabrakło...
 • Nie zapominajmy o latarniach ...
  .
  @Kmieć 10:02:49

  "Drzewa rosną. A sznur się uplecie, jakby zabrakło..."

  które czekają cierpliiwie. Wydaje się, że jest to jedyna skuteczna terapia na tę "pandemię".

  Terapię trzeba zacząć od najbardziej aktywnych, których "pandemia" ogarnęła zupełnie

  - https://www.premier.gov.pl/ludzie.html

  a od dziesięciileci załużone przy-wódce też nie zapominajmy

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  przecie całe swe życie poświęcili.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930