Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Jak wyleczyć kowida maścią na hemoroidy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Maść na hemoroidy skutecznie leczy kowida, więc się przyda!


 

 

Co jakiś czas w mediach „alternatywnych” pojawia się informacja o nadzwyczaj skutecznej metodzie leczenia kowida, wymyślonej przez jakiegoś prowincjonalnego (zazwyczaj) lekarza, polegająca na tym, że wyleczył on ludzi z kowida jakimś specyfikiem którym leczono dotychczas inną chorobę.

Media „alternatywne” domagają się masowego zastosowania „odkrytego” specyfiku, zaś Ministerstwo Zdrowia profilaktycznie zabrania jego zastosowania i wycofuje z aptek ów specyfik! Ludzie leczeni wycofanym z obrotu lekarstwem swoją dolegliwość, zostają „z fiutem w garści” i zasilają szeregi nieszczęśników przetrzymywanych w szpitalach!

Warto by wyjaśnić ów fenomen medyczno- organizacyjny.

Otóż choroba nazwana covid-19 to zwykła, poczciwa, znana od setek lat grypa, która pojawia się każdego roku jesienią i wiosną. Różni oszuści medyczni „wciskający” ludziom bezwartościowe lekarstwa dokonują pewnej „sztuczki” marketingowej, która pozwala im sprzedawać swoje „maści na szczury”.

Sztuczka polega na tym, by poczciwą grypę sezonową nazwać w sposób budzący grozę! Raz grypa sezonową jest grypą ptasią (a ptaki to wiadomo, straszne bestie są, co już zaważył Alfred Hitchock kręcąc horror „Ptaki”), raz grypą świńską ( świnie...szkoda gadać,... są brudne i nie koszerne), a to kowidem-19 ( właściwie nie wiadomo co znaczy, co tym bardziej dodaje grozy grypie sezonowej).

 

Otumanieni za pomocą prostych jak konstrukcja cepa sztuczek handlowych znanych każdemu domokrążcy, ludzie zaczynają kupować leki a to na „świniaka”, a to na „ptaka” czy „kowidiaka”, choć nigdy by ich nie kupili na poczciwą grypę, gdyby posiadali elementarną wiedzą na temat tej choroby.

Otóż jak informują wszystkie podręczniki medyczne na świecie w tym i polskie (na przykład „Choroby zakaźnie i pasożytnicze” Wydawnictwo Lekarskie. Warszawa 1996r, strona 194-198 ) „..grypa jest ostrą chorobą zakaźną, występującą z temperaturą, bólami mięśni, osłabieniem...Objawy ustępują po 5-7 dniach. Powikłania są bardzo rzadkie i dotyczą 1-5% chorujących. Występują głównie u osób starających się „przechodzić” grypę.....Grypa jest chorobą samo ustępującą i z reguły nie wymagającą leczenia...”

I tutaj mamy klucz do zrozumienia nadzwyczaj skutecznych specyfików leczących grypę:

 

Grypa jest chorobą samo ustępującą i z reguły nie wymagającą leczenia...”

 

Jeśli osobie chorej na grypę podamy jako lekarstwo łyżeczkę groszku z marchewką to z całą pewnością lekarstwo zadziała: po 7 dniach choroby pacjent cudownie wyzdrowieje!

Zamiast groszku z marchewką możemy podać choremu cokolwiek jadalnego ( na przykład smażonego na oleju palmowym pająka, albo karalucha), też lekarstwo zadział- siedem dni i po chorobie! Możemy też podać choremu jakiś lek (na przykład na hemoroidy)- skutek murowany, tydzień w łóżku pod pierzyną i do roboty! Tym prostym sposobem wyjaśniliśmy cudowne działanie różnych leków, pierwotnie przeznaczonych do leczenia czegoś innego, a leczących też grypę!

 

Przejdźmy teraz do opisania następnej sztuczki marketingowej czyniącej z grypy (czyli covida-19) najbardziej śmiercionośnej zarazy na ziemi. Otóż jeśli człowiekowi w wieku 86 lat, balansującemu na granicy życia i śmierci z powodu powiedzmy choroby nowotworowej, przyplącze się dodatkowo katar, to ten katar może stać się maleńką kropelką która „przeważy” i zepchnie człowieka w otchłań!

Teraz trzeba jako przyczynę zgonu podać katar, oraz bębnić o tym od rana do wieczora w mediach, a ludzie uwierzą, że katar jest śmiercionośną chorobą, którą trzeba leczyć, a najlepiej zaszczepić się aby broń Boże nie umrzeć! Katar można jakoś inaczej nazwać, najlepiej w sposób budzący grozę (tak jak nazwano grypę- kowidem), na przykład: „śmiertelny wysięk nosowo gębowy nieustający, powodujący śmierć z uduszenia”, a już miliony ludzi zacznie szukać leków na ta straszliwą chorobę i podda się szczepieniu, po który pochoruje się już naprawdę i nie wiadomo na co!

Monarcha na łożu śmierci przekazał swojemu synowi taką to mądrą sentencję: żebyś ty wiedział synu jak małą mądrością jest świat rządzony!

 

Anthony Ivanowitz

09.12.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org

KOMENTARZE

 • ...
  Jak można wyleczyć coś, co istnieje tylko w mendiach?
 • @autor
  A o tym 36-letnim policjancie który zaraził się na obstawianiu manifestacji jak i o innych 30,40,50,60 latkach,którzy dostali kataru i już ich nie ma między nami można mówić ,ze to tylko wypadki przy pracy????
 • Min. zdrowia Niedzielski w radiu TOK FM: CEL to ZASZCZEPIENIE LUDZKOŚCI!
  https://nczas.com/2020/12/02/adam-niedzielski-zwyciestwem-bedzie-zaszczepienie-calej-populacji/%C2%A0
  Min. zdrowia Niedzielski: każdy Dostanie SMS-a z terminem SZCZEPIEŃ

  https://nczas.com/2020/12/02/szczepienia-dla-kazdego-polaka-dostaniesz-sms-a-lub-telefon-z-terminem/

  Soros, Rothschyld, Rockefeller i GATES chcą. SZCZEPIONKAMI zmniejszyć o 15 % ludność Świata.

  https://wpolityce.pl/polityka/138345-bill-gates-chce-walczyc-z-przeludnieniem-ziemi-jak-strzykawkami-i-aborcja%C2%A0

  Grupa lekarzy i naukowców pisze do prezydenta i rządu: Szczepionki doprowadzą do zmian na poziomie komórkowym (ZMIANY GENETYCZNE) Na skutek masowych szczepień umrze więcej ludzi niż na COVID-19.

  https://dorzeczy.pl/kraj/163148/lekarze-i-naukowcy-ostrzegaja-przed-szczepieniami-na-covid-19-apeluja-do-prezydenta-i-rzadu.html


  Rak w szczepionce

  https://wirtualnapolonia2.files.wordpress.com/2017/10/a5flec3.jpg

  Szczepionki mRNA są pierwszymi w historii które ZMIENIAJĄ GENY i DNA -Skutki uboczne (np. RAK) będą po latach
  Książka LEKARZY

  https://image.ceneostatic.pl/data/products/2158318/p-szczepienia-niebezpieczne-ukrywane-fakty.jpg

  CHINY i MORAWIECKI chcą Globalnego systemu certyfikatów SZCZEPIENNYCH w formie kodów QR.
  Precz....

  https://nczas.com/2020/12/07/nowa-normalnosc-plus-dworczyk-zapowiada-kody-qr-dla-zaszczepionych-rzad-wdrozy-znamie-bestii/
 • @Kmieć 10:11:25
  Gadowski u Roli ujawnia fakty ws. szczepionki na COVID-19?

  https://youtu.be/5tObCRgQgb4

  Gadowski: Szczepionki do modyfikacji Genetycznej ludzi (GMO). Gadowski: proponuję, żeby premier Morawiecki zaszczepił się jako pierwszy | Temat Dnia

  https://youtu.be/0asq-eXzYV0
  Eutanazja


  https://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/bc5dde160b974e660b11cb76d5c965325c30929f.jpg
 • @Kmieć 10:11:25
  Misja w Kamerunie polski biskup Jan OZGA: NIE PRZYJMUJCIE SZCZEPIEŃ W 2020 w Kenii 2 mln. kobiet to Ofiary bezpłodności. Akcję finansowały WHO oraz UNICEF i GATES
  https://nczas.com/2020/11/25/biskup-zabrania-szczepien-w-swojej-diecezji-w-przypadku-watpliwosci-nalezy-powstrzymac-sie-od-dzialania/
  Źródła: KAI/nczas.com
 • @matterhorn 11:28:10
  Cyt:
  A o tym 36-letnim policjancie który zaraził się na obstawianiu manifestacji jak i o innych 30,40,50,60 latkach,którzy dostali kataru i już ich nie ma między nami można mówić ,ze to tylko wypadki przy pracy????..."

  Grypa każdego roku powoduje śmiertelność, na szczęście niewielką! W roku 2019 na grypę zmarło w Polsce oficjalnie 150 osób. Wśród przyczyn zgonów, grypa sezonowa znajduje się dopiero na 17 miejscu w statystykach światowych!
  Obecna nadśmiertelność na grypę jest spowodowana fałszowaniem statystyk.Gość spadnie z dachu, a wpisują mu w akcie zgonu kowida (czyli grypę sezonową). Nie zauważyłeś tego?
 • @Kmieć 10:11:25
  GADOWSKI w tv. TRWAM: Precz z SZCZEPIENIAMI i CZIPAMI GATESA -zabierają nam GOTÓWKĘ i WOLNOŚĆ

  https://youtu.be/lDTfbGihn3U

  Gadowski: Zastrzyk Pfizera to NIE JEST SZCZEPIONKA! Te zastrzyki to niebezpieczna MANIPULACJA GENETYCZNA

  https://youtu.be/0asq-eXzYV0

  Pfizer [producent szczepionki ] od 10 lat ma swoje laboratorium w Wuhan. Pfizer zrobił COVIDA W CHINACH a teraz ZARABIA.

  https://zyciestolicy.com.pl/pfizer-producent-szczepionki-na-koronawirusa-od-10-lat-ma-swoje-laboratorium-w-wuhan/


  Dworczyk z rządu MORAWIECKIEGO: osoby, które się nie zaszczepią, traktowane będą jako "stwarzający zagrożenie.
  https://prawy.pl/111739-megaskandal-dworczyk-sugeruje-ze-niezaszczepieni-stanowia-zagrozenie-mamy-najszybszy-w-historii-proces-rejestracji-szczepionek/


  https://strajk.eu/ksiazeczka-szczepien-pod-skora-ubogie-kraje-strefa-testow/


  Gorączka 40,5 st. C. po SZCZEPIONCE COVID19


  https://nczas.com/2020/12/07/pielegniarka-przyjela-szczepionke-pfizera-nigdy-nie-mialam-tak-wysokiej-goraczki/


  GADOWSKI: min. NIEDZIELSKI to człowiek z PO. SZCZEPIONKI na CoVID są powikłania śmiertelne. Szczepienia Gatesa(GMO) odczytywane za pomocą smartfonów. Wszczepione nanocząsteczki, dzięki efektowi fluorescencji niewidoczne. Smartfony będą identyfikować. Komentarz Tygodnia: "Moje ciało, mój wybór"

  https://youtu.be/wU5L1Q162e8
 • W styczniu Polska będzie liderem. Zaczyna się kampania reklamowa szczepionki.
  Do końca roku powoli "statystyki" będą rosły, ale w styczniu szykujcie się na "statystyczny" armagedon. Polska będzie na pierwszym miejscu w liczbie zakażeń i zgonów. Zapnijcie pasy. Spokojnie, po szczepieniach nadejdzie trzecia fala koronawirusa, ostateczna. Każdy umrze kto się zaszczepi, a oni opinie publicznej wmówią że Ci co nie są zaszczepieni zarazili tych zaszczepionych, bo szczepionka nie daje żadnych gwarancji.
  Kto stoi za Adamem Niedzielskim? Min. Niedzielski był u GATESA W USA

  https://youtu.be/ccV76LT3K-Y

  Jeśli nie zniszczymy korporacji, one zniszczą świat w której Prawdy Wolności stanowią dla satrapi ogromny problem. Inwigilacja systemów sięga zenitu! TechnoFaszyzm wchodzi w fazę realizacji planu NWO! Powtarzam albo technologia albo wolność. Nie ma kontroli nad tym co się dzieje, kłamią i kłamać będą. PiS sprzedał Polskę, ale powtarzam ten Wirus to stan UMYSŁU zniewolą ciało, duszę i umysł!
 • @Kmieć 10:11:25
  Jak to się stało, że przedwczoraj było 4,4 tysięcy nowych i 92 zmarłych, a dwa dni później ponad 12 tysięcy nowych i 568 zmarłych? Ktoś jeszcze wierzy w te rządowe statystyki? Jak patrzę na klientów sklepów zwłaszcza na starsze kobiety noszące maseczki pod nosem, to wcale mnie ten wzrost nie dziwi. Panie i niektórzy panowie robią sobie jaja. Toż to fikcja! Wzrost urojeń zagrożenia grypki typu covid która wyleczyła wszystkie grypy świata jest wprost proporcjonalny do poziomu patologicznego zakłamania i rządu i jego tub propagandowych jak i samych wyznawców.
 • Depopulacja szczepionką ?
  Raczej nie uda się.
  Gdyby szczepionka prowadziła do śmierci ..to szybko podniósł by się wrzask że szczepionka zabija i nikt by się nie szczepił.
  Gdyby szczepionka była bardziej podstępna i powodowała raczej bezpłodność (a są takie podejrzenia)... to kolejność szczepień jest taka że
  najpierw szczepi się osoby starsze już w wieku nie rozrodczym..
  w takim przypadku nie powinno się szczepić osób w wieku rozrodczym
  (facetów lub kobiet zależnie na którą stronę szczepionka źle działa)

  Jak widać nawet taką szczepionką można zwalczyć epidemię i jej śmiertelne skutki (szczepiąc osoby starsze np. po 45r życia)
  Umieralność spadnie a depopulacji nie będzie.
  Ja osobiście ma dużo większe zaufanie do Ruskiej szczepionki.

  O szczepionce Pficera (zachodniej) już mówi się że są ofiary silnego uczulenia alergicznego tej szczepionki.
 • @Oscar 12:48:20
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16075090071d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  PIS, czyli Przymusowa Implementacja Szczepień. Miłościwie nam panujący oznajmili, że szczepionka, za którą zapłacimy wedle zapowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego 5-10 mld zł, będzie dobrowolna. Aby pokazać, jak bardzo rząd szanuje wolność i prawo do dobrowolności szczepień, przedstawiciele obozu władzy już pośrednio nazywają osoby niezaszczepione „stwarzającymi zagrożenie” i „niebezpiecznymi”.
  Aby zrozumieć, że czeka nas iście totalitarny okres w najbliższej przyszłości – oby tylko do najbliższych wyborów – chciałbym najpierw przypomnieć historię koronaszaleństwa, która miała miejsce w naszym kraju.

  Śmiertelna pandemia zabójczego koronawirusa

  Po początkowym ignorowaniu doniesień o koronawirusie SARS-CoV-2 rozpoczęła się wielka panika i straszenie tzw. pandemią na każdym kroku. Pojawiało się mnóstwo fakenewsów, jak rzekome śmierci dzieci z jego powodu. W efekcie zdecydowanie więcej ludzi niż obecnie przejęło się restrykcjami i je przestrzegało. Zaczęły się pojawiać jednak pewne „nieścisłości” tzn. robienie z ludzi głupa. Wszystko za sprawą ówczesnego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, którego ja zwykłem już nazywać czarownikiem z krainy ministerstwa. A jest to tytuł niezwykle pasujący, bowiem w kwestii przepowiedni na temat rozwoju tzw. pandemii czynił niesamowite czary.

  Czarodziej z ministerstwa

  Otóż nasz czarodziej najpierw zapowiedział, że maski pozostaną z nami aż do momentu wynalezienia szczepionki na SARS-CoV-2. Ostrzegał też, że na jesieni czeka nas szczyt zachorowań. Jednak pod koniec maja, ponad dwa tygodnie po słynnych wyborach, które się nie odbyły, nasz czarodziej zmienił zdanie. Wówczas swą magiczną mocą sprawił i ogłosił, że szczyt zachorowań jest już za nami, a na jesieni czeka nas druga fala zachorowań. Magia czarodzieja z ministerstwa była tak potężna, że podczas kampanii wyborczej ludzie tłumnie gromadzili się na wiecach, wielu było bez masek. Podobnie i prezydent Andrzej Duda nie zasłaniał twarzy. No bo po co – przecież „koronawirus został pokonany”, jak orzekł najlepszy premier Mateusz Morawiecki. Był to sygnał, że pozycja czarodzieja na rządowym dworze spadła. Na początku maja bowiem Szumowski z przerażeniem ogłosił, że Polaków ogarnęło „poczucie wolności” oraz „rozprężenie”. Takie rozprężenie, jak pójście do galerii, majówka, noszenie maseczki na brodzie, to są niestety sygnały, że takie poczucie wiosny, poczucie słońca, poczucie wolności ogarnęło wszystkich, a przynajmniej większość. A jednak musimy w tym reżimie funkcjonować, a nie w pełnej wolności tak jak kiedyś mówił Szumowski „Wirtualnej Polsce”. W międzyczasie dokonywano niesamowitych zmian przepisów, które do dnia dzisiejszego oceniane są jako nieobowiązujące, ponieważ opierały się o rozporządzenia, których treść była niezgodna z ustawami a także konstytucją. Nie było potrzeby wprowadzania stanu wyjątkowego, jak przekonywali przedstawiciele władzy, choć w praktyce on obowiązywał. Oprócz tego dokonywano zakupów. Dostarczenie masek z Chin na pokładzie Antonova nobilitowano do rangi uroczystości państwowej. W innym miejscu zakupiono sprzęt od handlarza bronią, a potem się okazało, że choć pieniądze poszły, to towar nie przyszedł. Bezczelny lud wypominał te wszystkie działania, w związku z tym czarodziej postanowił zakończyć swą dworską posługę.

  Łagodna poezja na początek

  Przybył nowy minister zdrowia Adam Niedzielski. Ten co prawda czarodziejem nie jest, a raczej poetą lubującym się w internetowych białych wierszach. Swoją posługę na dworze rozpoczął od konkursu na internetowy hasztag promujący noszenie masek. Wśród propozycji przedstawił takie hasła, jak „oklaski dla maski” i „maskujesz zyskujesz”.
  Od tych wierszyków premier Mateusz Morawiecki zdobył zdolność przewidywania przyszłości. W grudniu możemy się spodziewać luzowania restrykcji, a następnie po świętach Bożego Narodzenia, gdy zaobserwowany będzie wzrost zakażeń, możliwy jest czasowy powrót do obostrzeń powiedział premier Morawiecki w połowie listopada.

  Ostre dokręcanie śruby

  Teraz zaś już nie ma się z czego śmiać. Powyższe szaleństwa i brak zdecydowanego oporu sprawiły, że najważniejsi urzędnicy państwowi nazywają osoby, które nie będą zaszczepione „stwarzającymi zagrożenie” i „niebezpiecznymi”. Państwo zaś musi zagrożenia zwalczać.
  Nawet gdyby szczepionka była faktycznie bezpieczna, takie stawianie sprawy jest skandaliczne. Osoby na stanowiskach opłacane przez nas, obywateli, nazywają niemałą grupę Polaków zagrożeniem. Tymczasem szczepienia te nie mogą być uznane za bezpieczne. Jak już pisaliśmy, standardowe procedury sprawdzania szczepionek trwają wiele lat, tymczasem obecne wyprodukowano w mniej, niż rok. Części badań nie przeprowadzono. Poza tym jeden z koncernów był karany ogromnymi kwotami za afery związane ze swoją działalnością. O jednej z nich szerzej pisaliśmy już na Prawym. Władza zapowiadała, że osoby zaszczepione będą miały pewne „benefity”. Jak później wyjaśniono, w praktyce nie będą to żadne benefity, ale tylko częściowe przywrócenie wolności. Wcale nie jest nawet pewne, że można będzie legalnie chodzić bez maski na twarzy. Tymczasem osoby niezaszczepione mają być jawnie dyskryminowane?

  Ignorowanie ekspertów i lekarzy

  Wiarygodności rządowi nie dodaje fakt, że wszelkie inne opinie, które nie zgadzają się z narracją o śmiertelnej pandemii zabójczego koronawirusa, są po prostu ignorowane i traktowane, jakby ich nie było. Podkreślam, że nie są to opinie jakichś szarlatanów, homeopatów czy znachorów. Chodzi o praktykujących lekarzy z wielkim dorobkiem lekarskim. Wymienić wystarczy chociażby prof. Kunę, dra Martykę czy dra Basiukiewicza. O zagranicznych lekarzach już nawet nie wspomnę. Rząd zupełnie zignorował model Szczawińskiego i Deklarację z Barrington. Jak ktoś mimowolnie powiedział, „ten model zakłada, że będą umierali ludzie”. To oczywiście emocjonalna manipulacja, ponieważ każdy model walki z epidemią zakładać musi śmierć ludzi. Pytanie, jak wielu oraz jakie straty przyniesie na innych polach? Model Szczawińskiego zakładał mniejszą ilość śmierci z powodu koronawirusa i mniejsze straty gospodarcze. Podczas jednej z konferencji, posłowie pytali o to, jacy eksperci i na jakiej podstawie doradzają rządowi, a także, jakim modelem walki z epidemią posługuje się rząd. W odpowiedzi padły słowa, że „tak, doradzają nam eksperci”. Podczas zaś na wczorajszej konferencji dziennikarze zapytali o bezpieczeństwo i skuteczność szczepionki. Obecny na konferencji dr hab. Norbert Maliszewski odpowiedział, że „wiemy, że szczepionki są skuteczne i bezpieczne”. Na jakiej podstawie? Ojtam ojtam. Nie pytajcie tylko ufajcie i się szczepcie „darmowymi” szczepionkami za 5-10 mld zł. Oczywiście dobrowolnie. Wtedy władza będzie was gnoić trochę mniej, niż tych, którzy się nie zaszczepią.

  Autor: Dominik Cwikła
  Źródło: Youtube.com / twitter.com / businessinsider.com / kontrrewolucja.net / prawy.pl
 • @Oscar 12:48:20
  Senat Berlina przyznał, że testy PCR na Covid są bezużyteczne! Jak można się dowiedzieć ze strony centrolewicowego niemieckiego dziennika „Berliner Zeitung" Senat Berlina - czyli według Wikipedii „Izba Deputowanych (niem.: Abgeordnetenhaus von Berlin), jednoizbowy parlament miasta i jednocześnie kraju związkowego Berlina, wybierany w wyborach powszechnych co 5 lat" przyznał, że testy na Covid są całkowicie bezużyteczne. Jak informuje „Berliner Zeitung" „senacki Departament Zdrowia potwierdził, że testy PCR w rzeczywistości nie są w stanie wykryć infekcji w rozumieniu ustawy o ochronie przed infekcjami. Wynika to z odpowiedzi na pytanie jedynego z berlińskich senatorów Marcela Luthe'a". Z „Berliner Zeitung" można się dowiedzieć, że „administracja Senatu stwierdziła, że w zgodzie z prawem" za czynnik chorobotwórczy można uznać tylko czynnik taki jak wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty „lub inny biologiczny czynnik przenoszący się, który może powodować infekcję lub chorobę zakaźną u ludzi, można by powiedzieć patogeny". Testy PCR wykrywają tak małą ilość czynnika, że nie jest on w stanie doprowadzić do choroby. Członek parlamentu zadał oficjalne pytanie, „czy tak zwany test PCR jest w stanie odróżnić wirusa zdolnego do rozmnażania od wirusa, który nie jest zdolny do rozmnażania". Administracja Senatu odpowiedziała "NIE". W swojej odpowiedzi administracja Senatu Berlina przyznała, że test PCR nie rozróżnia wirusa zdolnego wywołać chorobę od wirusa niezdolnego do wywołania choroby. Stwierdzenia o pandemii mające wynikać z testów oparte są na tym, że „obecność tych wirusów koreluje z infekcją tymi wirusami". Według wiedzy medycznej minimalnych ilości wirusa (wykrywanych przez test PCR) nie można uznawać za objaw zakażenia (bo do zakażenia jest potrzebna większa ilość) i taka korelacja jest na wyrost. Niemiecki polityk, który zadał niewygodne pytanie, stwierdził, że należy „działać racjonalnie i zgodnie z rządami prawa", a Senat musiał „przyznać, że codziennie raportowane liczby testów nie mówią nic o infekcji w rozumieniu prawa". Zdaniem polityka „obecnie nikt nie może powiedzieć, czy i ile infekcji faktycznie występuje. Testy kosztują ogromne zasoby, przynoszą miliardy korzyści producentom, ale są bezużyteczne w zwalczaniu infekcji". Jak można było się dowiedzieć z listu lekarzy do polskich władz apelujących o zaprzestanie covidowego szaleństwa „podstawą ogłoszenia epidemii/pandemii jest stwierdzana liczba dodatnich wyników niespecyficznego testu RT-PCR dającego wiele fałszywie dodatnich wyników, który sam jego twórca Kary Mullis (otrzymał nagrodę Nobla w dziedzinie chemii w 1993r. za wynalezienie łańcuchowej reakcji polimerazy, PCR) uznał ten test za nieprzydatny do wykrycia i zdiagnozowania infekcji wirusowej i przeznaczony jest jedynie do procedur badawczych". Test jest niezwykle czuły ale niespecyficzny i daje dodatnie wyniki również w przypadku zakażenia innymi czynnikami chorobotwórczymi... Test ten ponadto nigdy nie był walidowany czyli naukowo zweryfikowany napisano. Lekarze podkreślali, że „test PCR nie mierzy, ile wirusów jest obecnych w próbce". Prawdziwa infekcja wirusowa oznacza masową obecność wirusów, tzw. ładunek wirusów. Jeśli ktoś otrzymał dodatni wynik testu, to nie oznacza, że ta osoba jest faktycznie klinicznie zarażona, jest chora lub będzie chora. Tak zwani "bezobjawowi nosiciele" nie zarażają innych dodali medycy. Zdaniem sygnatariuszy listu „ponieważ pozytywny wynik testu PCR nie wskazuje automatycznie aktywnej infekcji (zakażenia) lub zaraźliwości, a jednocześnie objawy kliniczne mogą być związane z zakażeniem innymi wirusami, nie usprawiedliwia to podjętych drastycznych środków społecznych, opartych wyłącznie na tych testach".

  Źródło: Berliner Zeitung
 • @anthony 11:59:35
  No jeżeli facet spadł z dachu a miał wirusa to prawdopodobnie z gorączki zakręciło mu mu się w głowie i zleciał.Więc co mają wpisać mu jako przyzczynę zgonu????
 • @kula Lis 69 13:16:10
  Czy te oczy mogą kłamać?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930