Wszechobecna propaganda kowidowa, również na Neonie24

 

 

Gdy w marcu tego roku wszelkie możliwe media polskojęzyczne rozpoczęły nachalną propagandę mającą na celu przekonanie Polaków, że nasz kraj znalazł się w szponach straszliwej „epidemii”, wydawało się, że niszowe portale takie jak Neon24 zostaną pozostawione same sobie i szpony oficjalnej propagandy jej nie dosięgną!

 

Tak jednak nie było! Natychmiast ujawnili się propagandziści, siejący propagandę, strach i przerażenie!

Początkowo wydawali się oni osobnikami tylko niedoinformowanymi, lecz w miarę upływu czasu, gdy blogerzy Neonu przedstawili niezliczoną ilość dowodów, opinii lekarzy i naukowców, udowadniając, ze cała ta „pandemia” to tylko wielki przekręt medialny, stało się oczywiste, że ludzie ci są zwykłymi dywersantami, takimi samymi jak i „dziennikarze” wszystkich stacji telewizyjnych, radiowych i pozostałych mediów!

Dlaczego niszowy portal o minimalnych zasięgu społecznym został szczelnie „obstawiony” osobnikami siejącymi dezinformację, strach i panikę kowidową?

Cele są dwa.

  1. Zniszczyć portal Neon24 (jeden z ostatnich, niezależnych od propagandy państwowej), czyniąc go podobnym do Interii, Onetu czy Wirtualnej Polski.

W jakim celu czytelnik ma wchodzić na Neon, jeśli taką samą propagandę kowidową

przeczyta na Interii, albo Onecie, oraz w każdej telewizji czy każdej gazecie?

  1. Sprowokować blogerów Neona do jałowych dyskusji ( w których po raz tysięczny blogerzy będą przekonywać dywersantów do swoich racji, zaś ci będą te racje stale ignorować) z których nic nie wynika, a które

    zniechęcają normalnych czytelników do lektury.

Jakie metody stosują dywersanci kowidowi?

Prostackie i powtarzalne! Wzory do powielania dostarczają im propagandziści wyższego szczebla różne Simony, Grzesiowski i tym podobne kanalie.

 

Oto próbka propagandy kowidowej:

  1. Jeśli jesteś taki „gieroj”, to idź na ochotnika do szpitala kowidowego, popracuj kilka dni jako wolontariusz, to pogadamy.

  2. Zobacz ile znanych ludzi pomarło na kowida, ten umarł, tamten umarł, rodzina tak strasznie rozpaczała, a te oszołomy antykowidowe negują pandemię.

  3. Zobacz ilu celebrytów (piosenkarzy, aktorów) zachorowało na kowida, trafiło do szpitala i ostrzega: dbaj o siebie, nie oddychaj bo umrzesz!

Hieny dziennikarstwa kowidowego nie uszanują żadnych świętości: gotowi są epatować czytelników cudzym nieszczęściem (na przykład zgonem jakiegoś aktora, który mając 90 lat zmarł...na kowida.) tylko po to by siać strach i panikę z powodu ...nie istniejącej pandemii!

Na koniec wymieńmy neonowych dywersantów kowidowych: Najwcześniej swoją propagandę zaczęli uprawiać Interesariusz, Oskar i lorenco, później dołączyli do nich Wandala i Berkley. Jak na niszowy portal to ekipa (ilościowo) jest silna! Merytorycznie to tylko takie małe „Simonki”, powtarzające do znudzenie te same mantry: nie oddychaj bo umrzesz! Zakładaj maskę, zachowuj dystans, bój się, drżyj ze strachu, wejdź pod łóżko, itp.

Jeśli właściciel Neona, pan Opara nie ukróci dywersji wyżej wymienionych, to niebawem może pozostać jedynym czytelnikiem swojego portalu, bo i dywersanci opuszczą portal po wykonaniu swojej roboty!!

 

Anthony Ivanowitz

24.11.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org