Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Leśne rozważania

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozprawa naukowa o kowidianach

 

 

 

Leśne rozważania ozdrowieńca po grypie

 

 

Jako „świeżo upieczony” ozdrowieniec po grypie (na pewno kovidowej, a jakże by inaczej?) wędruję sobie ostatnio po lasach i borach środkowej Polski, ładując swoje akumulatory, rozładowane przez chorobę.

Obserwuję przyrodę, słucham śpiewu ptaków (czasami minie mnie stado saren albo dzików) i od czasu do czasu spotykam rodaków tak jak ja spacerujących, bądź pędzących rowerami, czasami motorami czy quadem.

Czasu mam dużo, więc wdaję się w różne myślowe dywagacje socjologiczno - psychologiczne, do czego skłaniają mnie obserwacje mijanych ludzi.

Doktoratu z tego nie będzie (chyba, że na którejś z wyższych szkół gotowania na gazie), ale drobny felietonik to też coś! (parę złotych wpadnie)

 

Gdy mijam w środku lasu człowieka „okutanego” w maskę aż po same oczy, to bez konieczności przeprowadzania na nim testu na inteligencję, wiem to żałosny idiota i kretyn.

 

Ta ludzka kreatura wierzy, że w środku lasu grasują „kowidy” które tylko czyhają aby go pożreć!

Gdy założy maskę, kowidy wystraszą się jego wyglądu i czmychają w krzaki!

 

Gdy mija mnie rodak, który w środku lasu , zakrył namordnikiem tylko usta zaś odsłonił nos, to widzę, że ma on troszkę rozumu, ale to śmierdzący tchórz!

 

Boi się, że zza drzewa wyskoczy policjant, który za nieprawidłowe noszenie namordnika „przywali” mu mandat 30 tysięcy złotych.

 

Ten egzemplarz ma więcej rozumu niż poprzedni, ale i tchórza w nim więcej.

Pewną odmianą ostatniego osobnika jest rodak który trzyma maskę w pogotowiu w dłoni, bądź kieszeni, gotów w każdej chwili nałożyć ją na ryja, gdy tylko pojawi się niebezpieczeństwo w osobie leśnego policjanta, choć prawdopodobieństwo spotkania policjanta w środku lasu wynosi 0!

Od czasu do czasu napotykam osobników bez masek, maszerujących po lesie „jak gdyby nigdy nic, jakby żadnego kowida nie było”!

Spoglądamy na siebie badawczo, próbują dociec „kto zacz”, a widząc, że żaden z nas w pośpiechu nie zakłada maski, ani nie rzuca się do panicznej ucieczki, uśmiechamy się do siebie, czasami pogawędzimy ubolewając na durnotą Polaków! Machamy do siebie, a ostatnio jakiś obywatel (pewnie myśliwy) krzyknął mi na pożegnanie „darz bór”.

Ostatnią rozszyfrowaną przez mnie kategorią kowidian, jest osobnik którego napotkałem w lesie okutanego maską aż po oczy, który na pytanie dlaczego nosi maskę w lesie, odparł: ponieważ jest takie zarządzenie! Zapytałem go: a gdyby było takie zarządzenie abyś sobie wbił nóż w serce, to też byś posłusznie je wykonał?

Spojrzał na mnie spode łba i zniknął w zaroślach!

Tego bęcwała zakwalifikowałbym do grupy kowidian samobójców: jak mu władza każe się zabić, to on się zabije!

Pozdrawiam wszystkich kowidian- również tych na Neonie- i zachęcam do obejrzenia i posłuchania przemówienia skierowanego do nich.:

https://www.youtube.com/watch?v=bL1YcHGiYOg

 

Później popędźcie przed siebie i skoczcie w otchłań, jak to zrobili przed wami inni kowidianie!

 

https://i.chzbgr.com/full/3607347968/h99292AF7/people-are-rushing-to-aid-the-sinkhole-victims

 

Nie pomylcie kolejności oglądania filmików: najpierw przemówienie, później skok w otchłań!

 

Anthony Ivanowitz

09.11.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

 PS. Gdyby wśród czytelników znalazł się przypadkowo rektor albo i dziekan którejś z ponad 200 wyższych szkół gotowania na gazie i gdyby któryś z tych panów (albo pań) przyjął jako doktorat powyższy felietonik, to jestem pewien, że byłby to podstawowy dorobek naukowy uczelni!

KOMENTARZE

 • DO AUTORA !
  Jadąc rowerem w głęboki lesie widzę Cudaka ! facet tak koło 30- tki idzie w masce na mordzie i obok niego idą dzieci też w maskach !!!

  Dziewczynka miała tak na oko 7 lat chłopczyk z 5 lat ! i środku lasu debil w masce i jeszcze katuje dzieciaki maskami !!!!! to chore do czego ta żydowska propaganda ludzi doprowadziła ? zamiast oddychać świeżym sosnowym lasem to dzieciaczki wdychają swoje wyziewy !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • widzisz człowieka z zasadami
  prawo mimo że chlapnięte jako bezprawne generalnie niby ma być traktowane jak uprawnione.
  Dobrze potraktowana maseczka nie szkodzi
  Nie zawsze będzie to tchórz czasem będzie to człowiek z zasadami albo biedak który nie ma tych 30 ooo na mandat czyli człowiek odpowiedzialny. nie wszyscy w polandii zarabiają średnią krajową, to jest ściema.
  Ja jak widzę że ktoś kogoś nazywa idiotą to na 95 procent myślę że to katolik .... sorki za okrucieństwo dobra naprawdę myślę że na 96 procent to katolik xD
  tak jak wyżej widzi sprawę przeciwieństwo idioty ;-) jeśli wiecie o kogo chodzi xD
 • @ele 11:16:36
  Najśmieszniejsi byli samotni kierowcy w namordniku, dopóki nie zobaczyłem parki na plaży w strojach kąpielowych za parawanem w namordnikach..
  Niestety przykro patrzeć jak ten dumny niegdyś Naród tak się skundlił. Gdyby telewizor powiedział, że wirus unosi się na wysokości półtora metra i zaleca się poruszanie na czworaka, to większość by się stosowała.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930