Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Każdy lekarzyk ma własny cmentarzyk

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W czasie trwania obecnej "epidemii" korony, śmiertelność ogółem w Polsce spadła do poziomu najniższego od 10 la

 

 

 

 

 

 

W czasie trwania obecnej "epidemii" korony, śmiertelność ogółem w Polsce spadła do poziomu najniższego od 10 lat! W skutek takiej „epidemii” uległo likwidacji ok. 6 tysięcy firm pogrzebowych.
O czym to świadczy? Oczywiście o tym, że „epidemia” to zwykła ściema, na którą dało się nabrać miliony ludzi na całym świecie! Daj nam Panie Boże więcej „epidemii” które zmniejszają ogólną liczbę zgonów i wydłużają średnia długość życia!Ale są i inne ciekawe wnioski.


1. Spadek śmiertelności może wynikać z unieruchomienia całej służby zdrowia! Po prostu nie było zgonów z powodu błędów popełnionych w leczeniu. W USA błędy w sztuce lekarskiej stanowią trzecią przyczynę zgonów.

 

Spośród wszystkich zgonów, do których co roku dochodzi w Stanach Zjednoczonych ( 2,54 mln średnio rocznie) , prawie 10% ( 204 tys )wynika WPROST Z błędów lekarskich i działań niepożądanych leków, które łącznie figurują na 3. miejscu najczęstszych przyczyn śmierci. Jeśli do tego dodamy:

 • 115 tys. zgonów powiązanych z odleżynamipacjentów szpitalnych,

 • 37 136 wynikłych z niepotrzebnie przeprowadzonych zabiegów oraz

 • 32 tys. zgonów będących wynikiem operacji chirurgicznych,

  to otrzymamy przerażający wynik – 388 136 zgonów (prawie 15% ogólnej liczby zgonów) spowodowanych błędami w leczeniu. A to „wynik” mocno zaniżony, gdyż środowisko lekarzy jest zainteresowane w ukrywaniu zgonów spowodowanych własnymi błędami! Dodatkowo zgony spowodowane skutkami ubocznymi stosowanych leków, przypisuje się nie lekom, tylko chorobie na którą pacjent zmarł.

W rzeczywistości może być więc tak, że błędy w sztuce lekarskiej mogą stanowić podstawową przyczyną zgonów w USA i w innych państwach!

Gdy w roku 2000 wybuchł strajk generalny lekarzy w Izraelu, to w ciągu trzech miesięcy jego trwania śmiertelność spadła o...30%!

 

W Polsce, statystyki przyczyn śmiertelności z uwzględnieniem błędów lekarskich nie są prowadzone, ale rzeczywistość musi być podobna jak w USA! Jeśli przyjmiemy, że śmiertelność w Polsce spowodowana błędami w leczeniu jest podobna jak w Ameryce, to rocznie umiera w kraju ok. 62 tysiące ludzi, uśmierconych przez lekarzy! (średnio umiera w Polsce ok. 420 tysięcy osób). I to jest dopiero horror, a nie „epidemia” bezobjawowa, która spowodowała śmierć ok 3 tysięcy osób, choć faktycznie nikt nie umarł na covid, lecz na choroby towarzyszące, zaś covida dopisano do aktu zgonu, po wykonaniu bezwartościowych testów (więcej o bezwartościowych testach tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Terror%20testy.html )


2.Spadek śmiertelności może też wynikać z ograniczenia spożycia leków, które trudniej było pozyskać przy zamkniętych przychodniach lekarskich i strachu by do takich przychodni pójść!
Czy w długim okresie ograniczenia w dostępie do służby zdrowia, ugruntują tendencję spadku ilości zgonów a więc i wydłużenia średniej długości życia?
Jest to wielce prawdopodobne, zaś odpowiedź na to pytanie poznamy ze statystyk umieralności uwzględniających cały rok.!
Musimy mieć świadomość, że służba zdrowia "generuje" ogromną ilość nieboszczyków (w skutek błędów w leczeniu) , co zauważyli nawet pacjenci cytując popularny wierszyk: każdy lekarzyk ma własny cmentarzyk.

Paradoksalnie, gdyby z dnia na dzień zlikwidować całą „służbę zdrowia” i pozamykać apteki, to zapewne zmniejszyło by to śmiertelność ogółem i wydłużyło średnią długość życia, co obserwujemy obecnie!

Współczesna medycyna raczej zwiększa śmiertelność niż ją ogranicza!

 

Anthony Ivanowitz

12.10 .2020r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

 

 

KOMENTARZE

 • A to ci dopiero rewelacja!
  Chorzy pozbawieni normalnej opieki lekarskiej żyją dłużej.
  To już najlepszy dowód na zbrodniczość medycyny rockefellerowskiej zwanej też medycyną oficjalną i wspieraną przez rząd.
  Im mniej takich "medyków" leczących objawy a nie dociekających przyczyn, tym dla chorych lepiej.
 • a
  Jeszcze jedna epidemia/pandemia - i przestaniemy w ogóle umierać.


  PS. Człowiek się będzie strasznie nudził żyjąc wiecznie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:46:59
  Nie będzie tak źle z tą nudą - będzie Pan mógł pisać więcej tego typu komentarzy.
 • @
  To tylko potwierdza że słusznie wziąłem rozbrat z medykami (trzy przypadki błędów lekarskich, więc do trzech razy sztuka) i przestawiłem się na leczenie ziołami. Okazało się też, że trzeba było odstawić cukier.

  Tylko że oczywiście, są przypadki (tfu, tfu) w których bez pomocy lekarza się nie może obyć. Ja, póki co się obywam.
 • Nie moge sobie darowac, ze dalem sie namowic na wyciecie
  polowy zdrowej trzustki, na ktorej byla zwapniala cysta.Tych cyst mam w brzuchu co niemiara ale przyjaciolka lekarka na ta trzustkowa sie uparla, ze niby tylko z niej moze sie zrobic rak. Operacja trwala 5.5 godziny, ledwie mnie obudzili, bol nieopisany przez tydzien. Postarzalem sie o 5 lat. Dostalem z tego cukrzycy. Czego ich ucza?
 • Ogólnie większość ludzi zaczęła dbać o higienę
  łapy myją i dezynfekują, większość chodzi w maseczkach, trzyma dystans itd.
  To tylko plus dla zdrowotności.
  W Australii z powodu obostrzeń, na sezonową grypę zachorowało o połowę mniej ludzi niż w poprzednich latach.
 • @lorenco 00:06:40
  W Australii mniej zachorowało na grypę, bo wpisali to jako covid. Ot, cała tajemnica. A że ludzie myją łapy? To w moim kręgu nigdy nie było nic nadzwyczajnego, ale w maskofilach wywołuje ekstazę/
 • .
  "W czasie trwania obecnej "epidemii" korony, śmiertelność ogółem w Polsce spadła do poziomu najniższego od 10 lat!"

  Dane z rejestru stanu cywilnego pokazują coś całkowicie innego:

  https://twitter.com/LukasPawlowski/status/1323262146755645440/photo/1

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930